Sök efter: ""

100 träffar på söktexten.

Thomas Betong AB - Göteborg

Kalkbruksgatan 8 , 411 07 Göteborg
Pågående 0104 50 51 50

Thomas Betong AB - Karlstad Skåre 1

Betongvägen 11, 653 50 Karlstad
Pågående 010 450-51 80
Order 0104 50 56 00

Thomas Betong AB - Karlstad Skåre 2

Betongvägen 11, 653 50 Karlstad
Pågående 010 450-51 80
Order 0104 50 56 00

Thomas Betong AB - Alingsås

Tomasgårdsvägen 5 , 441 39 Alingsås
Order 0104 50 52 90

Thomas Betong AB - Arvika

Mötterudsvägen 1, 671 34 Arvika
Order 0104 50 56 40

Thomas Betong AB - Avesta/Saxbo

Saxbo 13 , 774 92 Avesta
Pågående 0104 50 57 30
Order 0104 50 57 20

Thomas Betong AB - Borås

Ålandsgatan 1, 504 41 Borås
Order 0104 50 53 00

Thomas Betong AB - Falköping

Gunnestorp, Brunnsgården 1, 521 91 Falköping
Order 0104 50 56 80

Thomas Betong AB - Hallsberg

Långgatan 36 , 694 32 Hallsberg
Pågående 0104 50 55 84
Order 0104-50 55 50

Thomas Betong AB - Vikan

Vikans Industriväg, PL 8414 , 418 78 Göteborg

Thomas Betong AB - Huddinge

Holmträskvägen 14 , 141 91 Huddinge
Pågående 0104 50 55 35
Order 0104 50 55 00

Thomas Betong AB - Karlskoga

Gelleråsen , 691 91 Karlskoga
Pågående 0104 50 56 29
Order 0104 50 56 00

Thomas Betong AB - Ale

Vikenvägen 290, 445 34 Bohus

Thomas Betong AB - Karlstad

Körkarlsvägen 2 , 653 46 Karlstad
Pågående 0104 50 56 19
Order 0104 50 56 00

Thomas Betong AB - Katrineholm

Industrigatan 3 , 641 34 Katrineholm
Pågående 0104 50 55 95
Order 0104-50 55 50

Thomas Betong AB - Kungälv

Skälebräcke 150 , 442 49 Kungälv
Order 0104 50 52 30

Thomas Betong AB - Köping

Rosenlundsgatan 8 , 731 50 Köping
Order 0104 50 55 70

Thomas Betong AB - Lindesberg

Västra Borsvägen 14 , 711 91 Lindesberg
Order 0104 50 57 40

Thomas Betong AB - Mölndal

Taljegårdsgatan 5, 431 53 Mölndal

Thomas Betong AB - Mariestad

Förrådsgatan 8a , 542 40 Mariestad
Order 0104 50 56 70

Thomas Betong AB - Märsta

Generatorgatan 44 , 195 60 Arlandastad
Pågående 0104 50 55 25
Order 0104 50 55 00

Thomas Betong AB - Perstorp

Mossvägen 30 , 284 34 Perstorp
Order 0104 50 54 30

Thomas Betong AB - Skövde

Varolavägen 2 , 541 36 Skövde
Order 0104 50 56 50

Thomas Betong AB - Stenungsund

Gröteröd 115 , 444 95 Ödsmål
Order 0104 50 52 60

Thomas Betong AB - Sunne

Toneby 110 , 686 94 Rottneros
Order 0104 50 56 30

Thomas Betong AB - Eskilstuna

Gredbyvägen 40, 632 21 Eskilstuna
Order 0104 50 50 84

Thomas Betong AB - Nyköping

Dammgruvan, 611 39 Nyköping
Order 0104 50 50 86

Thomas Betong AB - Trelleborg

Tommarpsvägen 116 , 231 66 Trelleborg
Order 0104 50 54 20

Thomas Betong AB - Uppsala

Dannmark, Vedyxa , 775 98 Uppsala
Pågående 0104 50 55 45
Order 0104 50 55 00

Thomas Betong AB - Vara/Arentorp

Kedumsvägen 27 , 534 94 Vara
Order 0104 50 56 90

Thomas Betong AB - Väröbacka

Andins väg 3 , 432 65 Väröbacka
Order 0104 50 52 80

Thomas Betong AB - Västerås

Verksgatan 2 , 721 30 Västerås
Pågående 0104 50 57 10
Order 0104 50 57 00

Thomas Betong AB - Örebro

Osmundgatan 15 , 703 63 Örebro
Pågående 0104 50 55 51
Order 0104 50 55 50

Thomas Betong AB - Bäckefors

Thomas Betong AB - Hallinden

Hallind 401 , 454 92 Brastad
Order 0104 50 52 70

Thomas Betong AB - Rotebro

Norrvikenleden 145, 192 78 Sollentuna
Pågående 0104 50 55 10
Order 0104 50 55 00

Thomas Betong AB - Heby

Dalkarlsåsen 150 , 744 91 Heby
Fabrik 0104 50 57 50
Fax 0224 306 08

Thomas Betong AB - Lane-Ryr - Uddevalla

Huveröd 407, 451 93 Uddevalla
Fabrik 0104 50 57 70
Fax 0522 64 29 28

Thomas Betong AB - Strängnäs

Malmby, 645 94 Strängnäs
Order 0104 50 50 85

Thomas Betong AB - Vagnhärad

Box 146, Kalkbruksvägen 9, 610 70 Vagnhärad
Order 0104 50 50 87

Sara Lorén

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
sara.loren@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 51
Ålandsgatan 1, 504 41 Borås

Jonas Kilman

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Mitt
jonas.kilman@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 70
Körkarlsvägen 2, 653 46 Karlstad

Bengt Gustavsson

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Stockholm (Uppsala) och Mitt
bengt.gustavsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 80
Verksgatan 2, 721 30 Västerås

Josefine Fred

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
josefine.fred@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 50
Hallind 401, 454 92 Brastad

Carl-Johan Håstrand

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
carl-johan.hastrand@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 85
Varolavägen 2, 541 36 Skövde

Claes Hummerhielm

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
claes.hummerhielm@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 56 57
Varolavägen 2, 541 36 Skövde

Jonas Widlund

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Mitt
jonas.widlund@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 58
Osmundsgatan 15, 703 63 Örebro

Anders Ingnäs

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Stockholm
anders.ingnas@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 76
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Rosemarie Beckman

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Stockholm
rosemarie.beckman@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 51
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Michael Blomberg

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Stockholm
michael.blomberg@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 50
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Jonas Nyqvist

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Stockholm
jonas.nyqvist@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 52
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Jan Erik Kullberg

Fabrikschef
jan-erik.kullberg@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 57 52

Rasmus Greve Madsen

Offerter, Beställningar, Försäljning Prefab, Projekt- och försäljningsansvarig för Region Väst och Syd
rasmus.greve.madsen@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 56
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Shin-Ven Chen

Offerter, Beställningar, Försäljning Prefab, Projekt- och försäljningsansvarig för Region Mitt och Stockholm
shin-ven.chen@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 59 05
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Johan Westlund

Offerter, Beställningar, Försäljning Prefab, Projekt- och försäljningsansvarig för Region Mitt och Stockholm
johan.westlund@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 59 03
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Hans Forss

Offerter, Beställningar, Försäljning Prefab, Projekt- och försäljningsansvarig för Norge
hans.forss@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 53
Tel.: +47 91 54 79 38
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Helene Wengholt Johnsson

Konstruktionschef
Helene.WengholtJohnsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 57 90
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Lars Olsson

Fabrikschef
lars.olsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 57 77

Erik Lindén

KMA, KMA Chef
erik.linden@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 04
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Mats Karlsson

Ledningsgruppen, Produktchef
mats.karlsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 03
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Fredrik Wirsching

Teknisk support Betong, Tekniker, Försäljningsområde Stockholm
fredrik.wirsching@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 55 13
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Jimmy Bengtsson

Teknisk support Betong, Tekniker, Försäljningsområde Väst
jimmy.bengtsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 65
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Torbjörn Lundgren

Teknisk support Betong, Tekniker, Försäljningsområde Mitt
torbjorn.lundgren@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 92
Körkarlsvägen 2, 653 46 Karlstad

Jonas Ståhl

Teknisk support Betong, Tekniker, Försäljningsområde Mitt
jonas.stahl@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 55 54
Osmundsgatan 15, 703 63 Örebro

Mats Karlsson

Produktinformation, Produktchef
mats.karlsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 03
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Anders Elofsson

Ledningsgruppen, Affärsområdeschef, Formsystem
anders.elofsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 30
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Anders Lindvall

C.lab, Projektledare
anders.lindvall@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 10
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Anita Lundberg

Produktion, Produktionschef, Produktionsområde Väst
anita.lundberg@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 20
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Växeln

Övrig information,
reception@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 00
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Carina Edblad

Ledningsgruppen, VD
carina.edblad@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 20
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Johan Wärneby

Ekonomi, Kreditansvarig
kreditfraga@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 22
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Hans Ringmark

Inköp, Inköpschef
hans.ringmark@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 25
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Ingemar Löfgren

C.lab, FoU Chef
ingemar.lofgren@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 05
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Joakim Bjelkstam

Ledningsgruppen, Affärsområdeschef, Betong
joakim.bjelkstam@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 59 00
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Johan Englund

Produktion, Produktionschef, Produktionsområde Mitt
johan.englund@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 57 23
Bryggaregatan 14, 774 30 Avesta

Magnus Persson

Produktion, Produktionschef, Produktionsområde Stockholm
magnus.persson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 55 20
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Johanna Hagström

HR, HR Chef
johanna.hagstrom@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 09
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Johanna Hagström

Ledningsgruppen, HR Chef
johanna.hagstrom@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 09
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Oskar Esping

C.lab, Projektledare
oskar.esping@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 09
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Andreas Karlsson

C.lab, Lab-tekniker
andreas.karlsson@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 62
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Pernilla Kamperin

C.lab, Labchef
pernilla.kamperin@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 08
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Kasia De Paula

Marknadsföring, Marknadskommunikationsansvarig
kasia.depaula@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 50 48
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Kasia De Paula

PR, Marknadskommunikationsansvarig
kasia.depaula@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 50 48
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Kasia De Paula

Webmaster, Marknadskommunikationsansvarig
kasia.depaula@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 50 48
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Louisa Thomas

Marknadsföring, Marknadsassistent (föräldraledig)
louisa.thomas@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 50 05
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Linda L Wegdell

Transport & Pump, Pumpchef
linda.l.wegdell@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 53 57
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Magnus Mårtensson

Transport & Pump, Transportchef
magnus.martensson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 59 01
Generatorgatan 44, 195 60 Arlandastad

Per-Åke Englund

Ledningsgruppen, Ekonomichef
per-ake.englund@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 27
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Stina Ericsson

C.lab, Teknisk ledare
stina.ericsson@thomasconcretegroup.com
Tel: 0104 50 51 11
Ringögatan 14, 417 07 Göteborg

Carina Edblad

PR, VD
carina.edblad@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 20
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Erik Lindén

Ledningsgruppen, KMA Chef
erik.linden@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 51 04
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Tobias Jacobsson

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
tobias.jacobsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 47
Ålandsgatan 1, 504 41 Borås

Tobias Jacobsson

Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
tobias.jacobsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 50 47

Henrik Ohlsson

Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
henrik.ohlsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 40
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Henrik Ohlsson

Offerter, Beställningar, Försäljning Betong, Teknisk Säljare, Försäljningsområde Väst
henrik.ohlsson@thomasbetong.se
Tel: 0104505240
Kalkbruksgatan 8, 417 07 Göteborg

Staffan Larsson


staffan.larsson@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 90

Patrick Ingelsten

Marknadsföring, Projektledare Marknadskommunikation
patrick.ingelsten@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 52 17
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg

Stefan Westin

Produktion, Produktionschef, Produktionsområde Skaraborg/Värmland
stefan.westin@thomasbetong.se
Tel: 0104 50 58 71
Körkarlsvägen 2, 651 04 Karlstad

Fredrik Larsson

Teknisk support Betong, Tekniker, Försäljningsområde Väst
fredrik.larsson@thomasbetong.se
Tel: 010 450 51 22
Kalkbruksgatan 8 , 417 07 Göteborg

Kommunikation med våra leverantörer

Ekonomi,
lev.fakturor@thomasbetong.se
Södra vägen 28, Box 5162, 402 26 Göteborg